Rejestracja
Logowanie
Spis treści:

Jak zarejestrować się w AleAsystencie?

Na stronie głównej AleAsystent.pl przejdź do sekcji Rejestracja.

rejestracja w serwisie

Na kolejnej stronie pojawi się formularz rejestracyjny. Podaj swój adres e-mail oraz wymyślone hasło - będziesz się nimi logował w asystencieAllegro. Kliknij Załóż konto.

tworzenie konta


Możesz też użyć swojego konta Facebook by od razu się zalogować.

Od razu po założeniu konta pojawi się kreator, który pomoże Ci skonfigurować konto. Pierwszym krokiem jest podanie loginu allegro w polu Twój login Allegro. Podaj prawidłowy login, który ma zostać połączony z asystentem i przejdź Dalej.

dodaj login allegro

Podanie prawidłowego loginu poskutkuje przekierowaniem do allegro w celu zalogowania się. Asystent zostanie dodany do zaufanych aplikacji.

integracja z allegro

W kolejnym kroku wybierzesz ustawienia trudnych klientów, ustalisz czarną listę oraz włączysz raport:Trzeci krok w kreatorze pozwoli uruchomić smsy wysyłane do Twoich klientów:Następne ustawienia to aktywacja powiadomień sms:Piąty krok umożliwia ustawienie automatycznej odpowiedzi w dyskusji:Kolejny krok pozwoli uruchomić automatyczne odpowiedzi na pytanie klientów. Konfiguracja skrzynki pocztowej opisana jest tutaj.Dwa ostatnie kroki to podanie numeru telefonu, na który będą wysyłane powiadomienia, oraz przepisanie kodu weryfikacyjnego:

Twoja opinia