Asystent Allegro - Narzędzia dla sprzedawców Allegro
Rejestracja
Logowanie

Hurtowe zmiany cen

Zaoszczędź czas na modyfikacji cen

Modyfikacja cen przedmiotów to jedno z istotniejszych zadań sprzedawcy. Przyznawanie rabatów, okresowe zwyżki lub zniżki cen są z pewnością uciążliwe, gdy trzeba wszystko robić ręcznie i pojedynczo.

W AsystencieAllegro jest opcja, która znacząco to ułatwi. System może hurtowo podnieść lub obniżyć ceny wszystkich lub wybranych z listy przedmiotów o żądaną wartość procentową. Możliwe jest również modyfikowanie cen w aukcjach ze Strefy Okazji, jednak zalecamy przed tym zabiegiem wcześniejszy kontakt z Allegro. Serwis aukcyjny może naliczyć opłatę za naruszenie regulaminu Strefy Okazji, która wynosi 500 zł.

Jak hurtowo podnieść ceny?

Po zalogowaniu do panelu należy przejść do zakładki Więcej funkcji -> Hurtowa zmiana cen. Pojawią się tam opcje modyfikacji cen, a pod nimi lista aukcji. Na liście wystarczy zaznaczyć odpowiednie przedmioty.

lista aukcji

Dodatkowym ułatwieniem jest narzędzie do filtrowania aukcji, które pokazuje wyniki od razu po wpisaniu parametru, bez konieczności klikania "szukaj". Filtrować można po cenach, nazwach, numerach oraz kontach allegro.

filtrowanie aukcji

Gdy przedmioty są już wybrane wystarczy ustawić wartość procentową i podwyżkę, lub obniżkę, a następnie kliknąć modyfikuj cenę.

hurtowa zmiana ceny

Zmiana ceny na Allegro jest widoczna najpóźniej po 60 minutach od zlecenia modyfikacji w AsystencieAllegro.